У російському місті до приїзду Путіна тротуари вкрили паркетом

У російському Архангельську перед зустріччю президента РФ Володимира Путіна частину тротуару від морського вокзалу міста до головного корпусу Північного федерального університету покрили паркетною дошкою.

Доріжка починається від вокзалу і закінчується перед пішохідним переходом на Троїцькому проспекті в САФУ. За даними видання Эхо Севера, паркетний тротуар підведений до криголаму “Новоросійськ”, який на час форуму стане готелем для високопоставлених гостей.

cAK5mh3Ddvw
Фото: Катерина Жукова

“Такого не було, навіть коли в Архангельськ приїжджав Хрущов”, – пише видання. Перший секретар ЦК КПРС Микита Хрущов приїжджав в Архангельськ в 1962 році, коли партія прийняла постанову про розвиток Крайньої Півночі.

“Звідки взяли паркет і навіщо його взагалі там постелили? По всьому місту дороги знаходяться в такому стані, що ходити страшно: то цвях стирчить, то дошка вискочить, а рівний асфальт б чомусь застелили паркетом”, – дивуються мешканці міста.

X9akL9kifmg
Фото: Катерина Жукова

“Швидше за все паркет також покриють червоними килимами. Може бути навіть перськими. У султанаті Бруней, наприклад, набережна викладена позолотою. В Абу Дабі білим мармуром. А у нас буде паркет”, – іронізують журналісти видання.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...