Американець показав табличку «Купуй біткоіни» у Конгресі США та заробив 16 тисяч доларів

13 липня глава Федеральної резервної системи Джанет Йеллен виступила перед Конгресом США зі звітом про стан економіки і грошово-кредитної політики держави.

Засідання транслювалося у прямому ефірі на багатьох федеральних каналах, але запам’яталося не тільки словами голови агентства, – передає TJ.

Під час промови Йеллен невідомий хлопець, який сидів позаду неї, показав блокнот із написом «Купуй біткоіни». Вчинок потрапив у трансляцію й відразу привернув увагу користувачів соцмереж.

Після цього, хлопця і його сусіда попросили покинути зал: правила забороняють показувати будь-які таблички під час засідання. Співробітники Комітету з фінансових послуг відзначили, що раніше ніколи не бачили цих молодих людей.

Пізніше студент коледжу, який назвався другом «Хлопця з біткоін-табличкою», опублікував адресу його біткоіни-гаманця. Через сумніви в автентичності адреси невідомий сфотографувався із знаменитою табличкою, щоб підтвердити свою особу.

За кілька годин він отримав біткоіни на суму близько 16 тисяч доларів. Більшість користувачів переводили лише частину криптовалюти, але три транзакції містили цілі біткоіни. Незабаром звернення з адресою видалили, але “донати” продовжували надходити.

Раніше повідомлялося, що український онлайн-магазин брендового взуття, одягу і аксесуарів дозволив сплачувати покупки біткоінами.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...