Американка вступила в Єльський університет, написавши есе про любов до піци

Старшокласниця Кароліна Вільямс вступила до одного з коледжів при Єльському університеті, надіславши твір на тему своєї любові до піци.

Дівчина написала есе, в якому розповіла про «радісні почуття» від доставки піци. «Мені завжди подобалося замовляти піцу через те, що ці вісім шматків викликають у мене відчуття незалежності і згуртування», – зазначила Вільямс.

Як повідомляє The Village, школярка опублікувала текст твору і відповідь приймальної комісії Єльського університету в своєму твіттері.

Піцерія відповіла дівчині і попросила відправити їй повний текст твору.

Як пояснила дівчина, в темі твору для вступу було зазначено, що потрібно написати про те, що «ви дійсно любите робити». Вільямс додала, що їй відразу ж прийшла ідея написати про піцу, тому що вона замовляє її щотижня.

У приймальні комісії дівчині відповіли, що «сильно реготали» над її текстом. Вони похвалили Вільямс за обрану тему і запропонували місце в коледжі. За її словами, вона відмовиться від вступу в Єльський університет і подасть документи в Обернський університет, щоб залишитися ближче до дому.

0f16c6eacb80f5Крім пристрасті до піци, Вільямс входить в десять кращих учнів своєї школи за середнім балом з усіх предметів. Також вона відвідує церкву, працює волонтером в бібліотеці і бере участь в декількох громадських організаціях. У майбутньому дівчина хотіла б займатися бізнесом і працювати в сфері економіки.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...