Американські військові намалювали комікс про зіткнення США та Росії

Інститут, який проводить дослідження для Пентагону, створив кілька коміксів, присвячених проблемам кібербезпеки і зокрема про зіткнення російських і американських солдат на території Молдови.

Всього створено чотири книжки, які автори мають намір безкоштовно поширювати серед молодих офіцерів і рядового складу армії США, – повідомляє РБК.

Комікс, який називається “Тихі руїни”, розповідає про конфлікт, який почався після об’єднання Румунії та Молдови. У ситуацію втручається російська армія, яка проводить навчання в Придністров’ї. Їй протистоять американські танки. Російських танків більше.

В результаті з’являються російські дрони, які за допомогою сучасних технологій «засліплюють» екіпажі танків, знищуючи електронне обладнання. В кінцевому підсумку лінія оборони залишилася без зв’язку і управління американців проривають автономні російські танки, а закінчується комікс тим, що російські солдати добираються до американського консульства.

Один з авторів проекту, лейтенант-полковник Наталі Валента, пояснила появу коміксів бажанням попередити військовослужбовців, що в найближчі 10 років війна буде не такою, як в попередні 80 років.

Нагадаємо, американський журнал Time помістив на обкладинку квітневого номера фотографію Володимира Путіна з короною на голові.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...