Американський репер збирає гроші на супутник, щоб довести теорію пласкої Землі

Американський репер B.o.B. запустив краудфандінговий проект на платформі GoFundMe щоб зрозуміти, пласка Земля чи все ж має форму кулі.

У відео на сторінці проекту він назвав себе “Flat Earth B.o.B.” і розповів, що хоче запустити в космос “один або кілька супутників”, – передає “Еспресо“.

Мета репера – “знайти вигин” планети.

За даними організації Union of Concerned Scientists, на орбіті Землі вже працює 1 459 супутників. Агентства регулярно публікують знімки кулястої планети, але B.o.B. їм не вірить.

Він жартома пояснював: більшу частину фото робить урядове агентство NASA, а ефект вигину досягається за допомогою спеціальних лінз на кшталт тих, що використовуються в камерах GoPro.

На реалізацію проекту B.o.B. потрібно 200 тисяч доларів. До 26 вересня користувачі прислали йому близько 650 доларів. Хтось відзначив, що цієї суми вже вистачає: за 150 доларів можна запустити в стратосферу камеру.

– “Хочу побачити реаліті-шоу, в якому люди, які вважають Землю пласкою, намагаються знайти її край”.

– “Вони завжди запитують про експеримент, який можна зробити вдома. Ось він: зібрати грошей на супутник і відправити його шукати край планети ”

У січні 2016 року B.o.B. в своєму твіттері наводив аргументи, чому Земля пласка, а не куляста. У відповідь користувачі заявили, що репер “недостатньо високий, щоб побачити вигин”.

Пізніше до суперечки приєднався відомий астрофізик Ніл Деграссі Тайсон, який відзначив, що “відставання на п’ять століть” у поглядах ніяк не шкодить якості музики репера. B.o.B. записав трек “Flatline” про те, що відкрив людям очі на правду, але тепер за ним полюють спецслужби.

Нагадаємо, реперу DMX загрожує 44 роки в’язниці.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...