Американський телеканал півтори години транслював кота на стовпі, поки його рятували

Десятки тисяч американців у прямому ефірі чекали, поки врятують кішку, яка просиділа на стовпі кілька днів.

26 березня телеканал штату Арізона ABC15 отримав повідомлення, що на одному зі стовпів електропередач вже кілька днів перебуває кішка по кличці Джипсі, яка самостійно не може злізти на землю, – пише Еспресо.

Журналісти вирушили до стовпа і налаштували трансляцію в Фейсбук, яка зробила тварину популярною в США.

Стрім тривав близько півтори години. Дії кішки постійно коментував репортер: тварина то спокійно сиділа, то намагалася поспати, а в декількох моментах плуталася в дротах і практично падала з платформи.

Ефір ABC15 привернув увагу понад 500 тисяч осіб, які переживали за долю Джипсі. Відео на Фейсбуці також зібрало близько 20 тисяч коментарів.

Один з місцевих жителів прикріпив відро до довгій палиці і намагався за допомогою цієї конструкції спустити кішку. Але та не ризикнула забиратися в відро.

В середині трансляції користувачі вирішили взяти ініціативу в свої руки і почали телефонувати за номером 911, щоб Джипсі врятували пожежники.

В результаті пожежному департаменту Фінікса довелося через журналістів просити коментаторів не дзвонити їм, бо вони “в курсі ситуації” і через постійні повідомлення можуть пропустити інші інциденти.

У якийсь момент замість ефіру з’явилася заглушка, через що користувачі злякалися, що кішка зірвалася і загинула. Пізніше стрім повернувся, але Джипсі на стовпі не було. Канал ABC15 повідомив, що її врятував місцевий житель, який приніс драбину. На цьому трансляція завершилась.

Нагадаємо, у Шотландії засудили блогера, який навчив мопса нацистському вітанню.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...