Ані Лорак спотворила себе. Жах охопив навіть відданих фанатів

Скандальна українська співачка Ані Лорак вкотре стала об’єктом для критики.

Нова фотографія артистки, яка живе і працює в Росії, дуже налякала навіть її відданих шанувальників, – повідомляє Politeka.

Інтернет-користувачі бурхливо обговорюють зміни в зовнішності Лорак і рекомендують їй відмовитися від пластичної хірургії і “уколів краси”.

Відповідну фотографію співачка виклала на своїй сторінці в Instagram. Вона показала хорошу фігуру і не менш ефектне чорне плаття. Однак шанувальники звернули увагу на те, що обличчя Лорак опухло і перекривилося в правий бік.

Підписники відразу ж почали обговорювати цю дивну метаморфозу.

“Зовсім інше обличчя”, “Сподіваюся, що просто не зовсім вдале фото, але обличчя змінилося”, “Дуже змінилася, багато всього, вже перебір… Зупинись”, “На фото обличчя опухле… Щось не те” , – зазначають інтернет-користувачі.

Деякі підписники були більш різкими в своїх висловлюваннях.

“Ботоксна уродка”, “Спотворила себе”, “Була дуже гарна, добра, я її все дитинство обожнювала просто, росла на її піснях, марила просто потрапити на її концерт і звичайно потрапила… Зараз страшно на неї дивитися. Нічого не залишилося від тієї світлої і чистої людини, яку любили і звикли бачити шанувальники. Шкода дуже шкода. Перетворилася на силіконову ляльку, з обличчиям за стандартом особливо на цьому фото”, – пишуть вони.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...