Apple почне знімати власні серіали та телешоу

Корпорація має намір розширити свій вплив на медіа-ринок.

Американська корпорація Apple планує розпочати виробництво власних фільмів і телешоу, – пише ТСН.

Фільми та телепрограми будуть доступні передплатникам сервісу Apple Music, де вже можна знайти кілька документальних стрічок про музикантів.

У виданні пишуть, що таке бажання Apple створювати власний медіаконтент свідчить про намір розширити вплив на ринок та конкурувати зі шведським сервісом потокового відтворення музики Spotify, а також онлайн-платформами Netflix і Amazon.

Компанія протягом останніх кількох місяців вела переговори з виробниками контенту для придбання прав на телепрограми, які не стосуються музики. Однак угода з купівлі продюсерських сценаріїв ще не укладена через допрацювання деталей бізнес-стратегії про оригіналний контент.

Крім того, у виданні вказують, що компанія контактувала із досвідченими маркетологами із просування медіаконтенту для їхнього подальшого працевлаштування в корпорації. Нагадаємо, раніше керівникам Apple зменшили зарплатню на кілька мільйонів. До таких змін призвело зниження прибутку компанії. Зазначається, що Тім Кук отримав минулого фінансового року зарплати і бонусів на загальну суму $ 8,85 млн – на 1,55 млн менше, ніж роком раніше.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...