Бездумні парламентські будні. «Фронтовика» Заставного застукали за не депутатським заняттям

Робота у Верховній Раді не завжди приносить задоволення. Особливо після літніх канікул, які тривали півтора місяці. Щоби пришвидшити завершення робочого дня, депутати часто «вбивають» час, переглядаючи на телефонах і планшетах картинки, меми, стрічку повідомлень у соціальній мережі.

Сьогодні, 4 вересня, під час відкриття дев’ятої сесії кореспондент видання ІНФОРМАТОР став свідком, як таким бездумним гаянням часу займався народний депутат від «Народного фронту» Роман Заставний.

Поки спікер Андрій Парубій, партійні лідери та рядові депутати виголошували палкі промови і озвучували плани ВРУ на найближче майбутнє, Заставний безтурботно роздивлявся фотографію молодої дівчини в оранжевому платті.

Коли депутату набридло дивитися на симпатичну чи то актрису, чи то модель, а чи то просто знайому, він переключився на переглядання мемів, фото і всякої всячини.

На кілька секунд Заставний зупинив свій погляд на картинці зі словами «Женщина – как соль! С ней не сладко, но без нее не вкусно!».

Далі на екрані його планшету з’явилася ось така картинка незрозумілого змісту.

Потім – пост, вочевидь, любителя футболу Тараса Ковальчука.

Також в об’єктив фотокамери кореспондента потрапило, як нардеп споглядає на посилання на статтю «Как КГБ направляло исламский мир против Израиля» та роздивляється меми про загиблих бойовиків Донбасу і їхні похорони.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Самопоміч» Вікторія Войціцька на відкриття дев’ятої сесії Верховної Ради України прийшла у годиннику французької марки Cartier, вартістю щонайменше дев’яносто тисяч гривень.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОТАБа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...