Breaking Bad: Американського вчителя хімії ув’язнили за виготовлення амфетаміну

Суд в американському штаті Нью-Мексико засудив до тюремного ув’язнення колишнього шкільного вчителя хімії Джона Гоза, який, як і персонаж серіалу «Пуститися берега» Уолтер Уайт, виготовляв метамфетамін.

У загальній складності 56-річний чоловік отримав дев’ять років ув’язнення. При цьому у в’язниці він повинен буде провести чотири роки, а ще п’ять років йому призначили умовно. В залік колишньому вчителеві також підуть сім місяців, які він провів під вартою під час розгляду, – повідомляє Lenta.

Гоза визнали винним у виробництві метамфетаміну в травні. Заарештовано колишнього учитель був в жовтні 2016 року, після того, як поліцейські під час перевірки автомобіля виявили скляний посуд, гумові трубки і речовини, які зазвичай використовуються для виготовлення наркотику. Пізніше поліція штату при обшуках знайшла в його будинку запаси необхідних для «варіння» інгредієнтів.

Слідчі відзначали, що в розпорядженні Гоза були компоненти, з яких можливо отримати півкіло метамфетаміну. Вартість такої кількості речовини оцінюється в майже 45 тисяч доларів. При цьому повідомляється, що під час арешту чоловіка вже виготовлений їм наркотик знаходився на останніх стадіях кристалізації.

За даними влади, раніше Гоз викладав в старшій школі в техаському місті Ель-Пасо і в середній школі Лас-Крусес в Нью-Мексико.

Користувачі інтернету відзначили схожіть справи з подіями популярногог серіалу Breaking Bad Дія серіалу відбувається у штаті Нью-Мексико. Шкільний вчитель хімії Волтер Вайт бажаючи фінансово забезпечити майбутнє своєї родини, виробляє метамфетамін, який продає його колишній учень Джессі Пінкман.