Британська Instagram-зірка знялася у фотосесії для українського Playboy

Британська модель, актриса й реаліті-зірка Хлоя Кхан вирішила продемонструвати свої оголені форми українським чоловікам. 

Сексапільна зірка Instagram, що має 1,3 мільйона підписників, знялася для українського Playboy, – пише УП.

“Я вже багато років захоплююся українськими моделями, вони абсолютно неперевершені! І я люблю своїх українських друзів, у Дубаї і Британії, де я живу”, – запевнила Хлоя.

Апетитна краля зазначила, що вже мала досвід роботи з українськими фотографами, і пропозиція стати героїнею обкладинки чоловічого глянцю стала втіленням її мрії.

“Я дуже щаслива порадувати шанувальників із України фотосесією. До цього я вже бувала в Україні й рада буду повернутися сюди ще раз у майбутньому, можливо, на вечірку Playmate у лютому”, – натякнула Кхан.

Про те, що Хлоя знялася для українців, написала й британська преса, зокрема The Sun, щоправда, дещо скептично, навіть взявши слово “мрія” у лапки.

Як зазначає видання, Хлоя не приховує, що над тілом, яким милуватимуться українці, неодноразово працювали пластичні хірурги. Торік вона розповідала, що витратила на свій “тюнінг” – збільшення грудей, “дизайнерську вагіну”, тощо – понад 100 тисяч фунтів стерлінгів. Між іншим, операцію на своєму носику Кхан робила саме в Україні і зізнавалася, що вона була дуже невдалою, і зірка взагалі думала, що помре.

Нагадаємо, раніше модель Victoria’s Secret знялася у сексуальній фотосесії.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...