Британським депутатам дозволили не носити краватки

Спікер палати громад британського парламенту Джон Беркоу заявив, що депутати-чоловіки не зобов’язані приходити на засідання в краватках.

У британському парламенті існує давній звичай: чоловіки-депутати повинні носити костюм і краватку. Депутат-задньолавочник від партії консерваторів Пітер Боун звернув увагу голови і колег на зовнішній вигляд депутата від ліберально-демократичної партії Тома Брейка, – повідомляє BBCRussian.

Під час виступу в парламенті прем’єр-міністра Терези Мей депутат Брейк встав і поставив їй питання – при цьому краватки на ньому не виявилося.

У четвер депутат Пітер Боун, який виділяється серед колег яскравою краваткою, пригадав вчорашній випадок. Він заявив, що “не може міркувати про сенс дрес-коду”, але поцікавився у спікера – чи не змінилися правила.

“На мою думку, є загальна думка, що члени парламенту повинні носити діловий костюм, – відповів Беркоу. – Що стосується мене особисто … мені здається, що якщо депутат приходить в парламент в діловому костюмі, питання, чи є на ньому краватка, другорядне”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...