Британця засудили за трансляцію еротики у прямому ефірі

Жителя Великобританії засудили до 28 тижнів в’язниці за зйомку сексу з дівчиною, яка згодом ледь не вчинила самогубство.

Про це повідомляє The Mirror.

За даними слідства, 33-річний співробітник аеропорту Хітроу Нуредд Абушаріф під час сексу з дівчиною дістав смартфон і почав відправляти відеозапис у груповий чат WhatsApp, в якому сиділи його друзі. Через кілька тижнів під час чергового статевого акту чоловік вирішив порадувати товаришів новим порно-роликом.

Дівчина помітила, що їх секс потрапив на відео, однак перші дні мовчала. Через деякий час героїня роликів прийшла до Абушаріфу обговорити ситуацію, що склалася, але той грубо відповів їй, що нічого страшного не сталося. “Ну і що? Життя триває”, – заявив чоловік. Він також пообіцяв, що видалив всі відеозаписи.

У суді представник дівчини розповів, що після інциденту потерпіла страждала від посттравматичного стресового розладу: через інцидент вона боялася виходити з дому протягом трьох місяців. “Я постійно плакала і не могла їсти через тривогу”, – зазначила потерпіла, додавши, що вона навіть збиралася накласти на себе руки.

В результаті чоловік був засуджений за відправку приватних інтимних фотографій і відеозаписів з наміром заподіяти шкоду. Британця звільнили з роботи, також йому заборонили контактувати з потерпілою на невизначений термін.

Нагадаємо, у вечірньому випуску новин телеканал “UA: Перший” показав мапу України без Криму.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...