Через санкції мешканці Криму втратили доступ до музики “Вконтакте”, – ЗМІ

Мешканці окупованого Криму не можуть оформити платну підписку на прослуховування музики у російській соцмережі «Вконтакте».

Під обмеження потрапили власники android-пристроїв, і винні в цьому горезвісні санкції. Для оплати музичної підписки на android-пристроях передбачено три варіанти – оплата за допомогою банківської карти, PayPal і за допомогою свого стільникового оператора, – повідомляють місцеві ЗМІ.

Журналісти зазначають, що жоден із зазначених способів не працює для мешканців Криму навіть за умови використання мобільного інтернету по Краснодарському МТС і ощадбанківської карти. Телефон видає наступне повідомлення: «Не вдалося завершити операцію. Будь ласка, спробуйте пізніше».

У той же час, згідно з повідомленням, на ios-пристроях таких проблем немає, навіть якщо в AppleID акаунті вказано справжню місцеву адресу. Оплата проходить як на iPhone, так і на планшетах iPad.

Нагадаємо, раніше мешканці окупованого півострова також зіткнулися з проблемою при купівлі квитків на Чемпіонат світу з футболу у РФ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...