Держкіно виділить сімнадцять мільйонів на нову комедію Зеленського

Державне агентство України з питань кіно наполовину профінансує виробництво фільму Володимира Зеленського “Він і Вона”.

Двадцятьшостого грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Кіноквартал» контракт про надання державної фінансової підтримки романтичній комедії «Він і Вона», – йдеться у повідомленні.

Проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Володимир Зеленський, авторами сценарію – Олександр Щур і Станіслав Зубрицький.

Згідно з повідомленням, сума державної фінансової підтримки проекту становить 17 млн 620 тис. 596грн., при загальній вартості виробництва 35 млн 960 тис. 400 грн.

Як відомо, 30 листопада Зеленський оголосив про припинення роботи над проектом “Свати”, оскільки спочатку СБУ на три роки заборонила російському акторові Федору Добронравову в’їзд на територію країни, а Мінкульт вніс його до переліку осіб, котрі створюють загрозу національній безпеці.

Через заборону вї’зду Добронравову, Зеленський звинуватив працівників СБУ у невиконанні покладених на них функцій. Його також підтримала колишня “прокурор” Криму Наталія Поклонська, заявивши, що це її улюблений серіал, а метою українських спецслужб є “знищення непорушного зв’язку між народами Росії і України”.

У свою чергу, ІНФОРМАТОР з’ясував, наскільки справедливими є звинувачення керівника “Кварталу” до СБУ.

Експерти також підрахували, скільки грошей втратив Зеленський після закриття “Сватів”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...