Донька Порошенка прогулялася по торговому центру Бірмінгема з сумкою за триста доларів

Діти президента на канікулах і готуються до останнього триместру навчання у британському коледжі.

У Жені, Саші і Михайла Порошенко зараз канікули. 5-го квітня у молодших дітей президента закінчився весняний триместр навчання в “Конкорд коледжі” (Concord College), що в Британії.

23-го квітня вони знову приступлять до навчання. І якщо зазвичай в перервах між навчанням дівчата-двійнята і син гаранта Михайло одразу прилітають в Україну, то поки що вони ще в Великобританії і швидше за все відвідають Київ вже на Великдень. Зазвичай вони разом з батьками з’являються на пасхальній службі в церкві.

А тим часом Саша Порошенко, одна з двійнят, виклала в свій фотоблог знімки прогулянки по Бірмінгему (Великобританія). Дівчина відвідала шопінг молл Bull Ring. Це один з великих торгових комплексів міста, в ньому зосереджені великі й менші магазини відомих торгових марок, а також сувенірні магазини. До речі, сама будівля ТРЦ зовні виглядає досить оригінально. А ось всередині знаходиться його символ – металевий бик.

bd0c9ccf7d0dec797f5c41afc397b7f8Журналісти видання Страна помітили, що дівчина була з сумочкою від американського дизайнера Майкла Корса. Такий аксесуар коштує близько $300 (8080 грн за курсом НБУ на 11.04.2017). Також на Саші – модний в цьому сезоні джинсовий жакет з мереживами.

f63dacd37e177a694e3c8fb288a08b18Відзначається, що Євгенія і Олександра Порошенко в цьому році завершують навчання в англійському коледжі, а їх молодший брат Михайло ще рік буде тут здобувати освіту. Що стосується ВНЗ, то за інформацією ЗМІ, дівчата будуть освоювати професію в одному з університетів Великобританії.

Марина Порошенко з дочками Женею (зліва), Сашком (друга праворуч) і сином Михайлом, фото: jetsetter.ua
Марина Порошенко з дочками Женею (зліва), Сашею (друга праворуч) і сином Михайлом, фото: jetsetter.ua

“Конкорд коледж” – це міжнародний навчальний заклад-пансіон в графстві Шропшайр, який спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в університети Великобританії. У школі, яка забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 млн. 300 тис грн. на рік.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...