Донька Путіна розійшлася з чоловіком, – ЗМІ

Чоловік Катерини Тихонової Кирило Шамалов — син Миколи Шамалова, якого називають другом Путіна.

Донька президента Росії Володимира Путіна Катерина Тихонова й член ради директорів компанії “Сибур” Кирило Шамалов розійшлися, – про це агентству Bloomberg розповіли чотири людини, ознайомлені із ситуацією.

Коли саме це сталося, не уточнюється. Також офіційного підтвердження цієї інформації не надходило.

За даними видання, з розривом стосунків пов’язаний продаж акцій нафтохімічної компанії “Сибур”, що належали Шамалову. Він нібито нічого не заробив на угоді, оскільки йому акції були продані “як знак довіри” з боку сім’ї Путіна. Водночас співрозмовник, близький до Шамалова, заявив на умовах анонімності, що зв’язку між продажем акцій компанії та стосунками з Тихоновою немає, – повідомляє УНІАН.

Про шлюб Тихонової та Шамалова стало відомо в лютому 2013 року. Весілля пройшло на гірськолижному курорті “Ігора” під Петербургом.

У листопаді 2017 року Reuters знайшло підтвердження, що Катерина Тихонова – донька Путіна. Раніше агентство публікувало розслідування, з якого випливає, що донька Путіна Катерина Тихонова володіє статками у мільярди доларів.

ЗМІ повідомляли, що Тихонова взяла псевдонім за по батькові бабусі Катерини Тихонівни Шкрябіною. Пізніше цей факт з посиланням на неназвані джерела підтвердило агентство Bloomberg. Ні Путін, ні його прес-секретар Дмитро Пєсков ніколи раніше не коментували цю інформацію.

Нагадаємо, що ЗМІ назвали ім’я “небоги Путіна”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...