Два депутати з коаліції розповіли, скільки їм залишилося жити

Народні депутати Олександр Сочка і Ірина Геращенко розповіли у соціальних мережах, скільки їм залишилося жити.

Депутат з фракції «Народний фронт» Олександр Сочка проживе щонайменше 62 роки. Принаймні, такий прогноз зробили його екс-однокурсники – колишні студенти факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка.

Про те, як це було народний депутат розповів у Facebook: «Традиційно ми збираємося на зустріч однокурсників раз на 5 років. А останній раз мої однокурсники зібралися, випили і підрахували, що нам лишилося зібратися ще тричі…».

47-річний депутат закінчив університет у 1993 році, а значить зустріч колишніх студентів була цього року. Тобто, за прогнозом однокурсників Сочки остання їхня зустріч відбудеться, коли депутату виповниться 62 роки, а вже до наступної після цієї зустрічі вони не доживуть.

Колега «фронтовика», депутат від БПП Ірина Геращенко вважає, що їй залишилося жити ще не менше 25-35 років.

Парламентарка, яка також у 1993 році закінчила факультет журналістики, щоправда КДУ ім. Т. Шевченка, написала у коментарі під дописом Сочки, що її екс-однокурсники «більш оптимістичні» і планують збиратися ще п’ять-сім разів.

Зважаючи, що Геращенко 47 років, то виходить, що колишні однокурсники депутатки напрогнозували їй життя до 72-82-х років.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Сочка під час засідання ВРУ читав російський пропагандистський сайт Russia Today.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...