Джастін Бібер таємно одружився

Популярний канадський співак Джастін Бібер і модель Хейлі Болдвін одружилися.

Про це пишуть західні ЗМІ.

На днях зоряну пару помітили на прогулянці в Нью-Йорку, і фанати відзначили, що на безіменному пальці Хейлі відсутній перстень, який Джастін їй подарував на заручини. Замість нього у відомої моделі на руці красувалася інший, дуже схожий на обручку.

Офіційної інформації про весілля поки немає, але видання LifeAndStyleMagazine з посиланням на джерела в оточенні Джастіна, повідомляє, що весілля було заплановане на 29 липня.

Крім того, журнал Elle повідомив, що зірки вдвох відвідали свого священика як раз в цей день. Це не перша зустріч Джастіна і Хейлі зі своїм духовним наставником Карлом Ленцом.

Для парафіян церкви, до якої належить сім’я Джастіна Бібера, відвідування курсу підготовки до весілля є обов’язковим.

“Шлюбний курс допомагає майбутньому подружжю краще пізнати одне одного і побудувати на шлюб дійсно твердій основі — на вірі”, — пояснює пастор.

Зіркова пара відвідує церкву регулярно і не тільки в Нью-Йорку, а також під час своїх поїздок. А співак розповідав раніше, що його пов’язує близька дружба з пастором і духовним наставником Карлом Ленцом, який неодноразово допомагав Джастіну у важкі періоди життя.

Нагадаємо, наречена Бібера засвітилась з двома новими обручками.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...