The Economic Times назвав головні стартап-тренди 2017 року

2016 рік наближається до завершення, тож саме час переглянути ті тренди, які можуть потенційно сформувати наступний.

Нижче наведені деякі широкі тенденції, які можуть успішно запрацювати у 2017-му.

Реалістичні ставки  

Іще в кінці 2015 року стало зрозуміло, що гра високих ставок повинна закінчитися. У 2016 році наголос робили на такі показники, як дохідність і вигода. Фактично, 2017 рік буде роком, коли стартапи повинні будуть заробляти кошти на більш реалістичних ставках і змиритися з тим, що ейфорія минулих років уже не актуальна.

Масове поширення цифрових технологій 

Цифрові технології більше не є розкішшю для більшості спільнот та підприємців.

Загальне застосування таких технологій, як препроцесор SasS чи Mobility solutions з боку малого та середнього бізнесу стане реальністю у 2017-му.

Послуги для громадян, а не покупців 

Все більше послуг та стартапів розраховані на вирішення питань, з якими стикаються громадяни. Наступного року додатків, які допомагатимуть вирішувати громадянам бюрократичні та адміністративні питання, стане ще більше.

Інновації у сфері охорони здоров’я

Наступного року ми побачимо нові розробки медичних гаджетів та використання технологій у сфері догляду за хворими.

Окрім того, у сфері продажів новації переходять від електронної комерції до використання штучного інтелекту та персоналізації.

У демонетизованому світі з’являться новації фінансових технологій, які допоможуть реалізовувати кредитування практично в режимі реального часу.

Віртуальна реальність – реальна 

Електронні гаманці стануть об’єктами гострої цікавості у 2017 році. Віртуальна реальність застосовується сьогодні у сферах охорони здоров’я, розваг, автомобільних та космічних технологій. Уже у 2017-му можна очікувати масове застосування технологій віртуальної реальності не тільки у вищезазначених сферах чи комп’ютерних іграх.

Джерело – The Economic Times

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...