Екс-дружина Мураєва залишилася вірною його партії

Колишня дружина позафракційного народного депутата Євгенія Мураєва залишається вірною його політичним переконанням і новоствореній партії «Наші».

Приблизно рік тому у ЗМІ вперше з’явилася новина про розлучення на той час одного з лідерів партії «За життя» Євгенія Мураєва. Інформацію нардеп не став заперечувати. А, навпаки, підтвердив, що дійсно вирішив розійтися з дружиною Валерією.

Валерія Мураєва

Подейкують, що дружину і двох дітей Мураєв залишив заради 25-річної актриси з Харківської області Катерини Гордієнко. До слова, Гордієнко навчалася у Київському національному університеті ім. Карпенка-Карого. Наставником у неї був відомий український актор Богдан Бенюк. Після закінчення університету Катерина більшість часу проводить у Москві, де знімається в російських серіалах.

Після офіційного розірвання шлюбу, за словами самого Мураєва, у нього з дружиною збереглися дружні відносини.

«Ми зберегли прекрасні відносини. Вона мій партнер, друг, соратник, брат, мама моїх дітей. Ми кожні вихідні бачимося, у нас є певні ритуали. Але це не заважає кожному мати своє особисте життя. У нас чудові відносини і я це дуже ціную», – розповів політик в ефірі одного з телеканалів.

Та як з’ясувалося, між нардепом і екс-дружиною збереглися партнерські відносини не лише на особистому, але й професійному рівні.

Місяць тому, 21 вересня, Євгеній Мураєв публічно заявив, що виходить з партії «За життя», над будівництвом якої працював більше року. Одночасно з виходом з однієї політсили, нардеп повідомив про створення іншої – «Наші».

Однією з підстав «політичного розлучення» Рабіновича і Мураєва чимало ЗМІ, зокрема така відома журналістка як Соня Кошкіна називала «сімейне підґрунтя». Мовляв, Валерія – племінниця Рабіновича, а тому її розлучення з Мураєвим і стало причиною сварки двох політичних союзників.

Попри авторитетність «джерела», подібні слухи легко розвіюються. Для цього достатньо завітати на Facebook-сторінку Валерії, яка, між іншим, до сьогоднішнього дня залишається у соцмережі Мураєвою.

Вже з наступного дня після виходу Мураєва з партії «За життя» Валерія почала у себе на сторінці активно підтримувати новий політичний проект екс-чоловіка. За останній місяць вона опублікувала не менше десяти постів, так чи інакше пов’язаних з партією «Наші».

Трохи рідше, але також частенько на її сторінці з’являються репости інтерв’ю екс-чоловіка.

Щоби «залізобетонно» довести, що у конфлікті Рабіновича з Мураєвим вона підтримала колишнього чоловіка, Валерія опублікувала 26 вересня відеоролик, в якому заявляє: «Я, Валерія Мураєва, – колишній голова Харківської регіональної організації партії «За життя» і діючий член політради. Я йду з «Нашими».

На сьогоднішній день Мураєва залишається чинним депутатом Харківської обласної ради, а також очолює регіональний осередок партії «Наші».

Не будемо гадати, якими насправді є відносини колишнього подружжя. Але, водночас, важко не погодитися, що бажання зберегти соціальний статус і жага до влади для Валерії Мураєвої виявилися сильнішими за зраду чоловіка.

Василь Тростянець

Для ІНФОТАБа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...