Екс-міністра Рудьковського помітили на відпочинку у готелі на Лазуровому узбережжі Франції

Колишній народний депутат, екс-регіонал та екс-голова Соцпартії Микола Рудьковський відпочивав в елітному готелі Chateau de la Chevre d’Or (“Замок Золотої Кози”), що розташований в селі Ез на Лазуровому узбережжі у Франції.

Про це повідомляє ТСН.

Номер в цьому готелі стартує від 6,7-10 тисяч гривень за добу залежно від сезону.

385826169

Джерела каналу повідомляють, що Рудьковський відпочивав у компанії брюнетки, яку фотографував на свій телефон на тлі моря.

Улітку цього року колишній голова ПрАТ “Нафтогазвидобування” Олег Семінський стверджував, що Рудьковського вже два роки немає в Україні.

“Він виїхав після того, як програв вибори до Верховної Ради на своєму рідному окрузі в Козелецькому районі Чернігівської області. Зник Рудьковський одночасно з арештом Єриняка (представник кримінального світу, який відомий як “Молдаван”) наприкінці 2014 року”, – розповів Семінський.

Нагадаємо, п’ять років тому, у липні 2011-го, у “Замку Золотої Кози” також відпочивала тодішня радниця Януковича та екс-депутатка Ганна Герман”.

Готельно-ресторанний комплекс відноситься до 5-зіркових. Номери під час курортного сезон там коштували від 340 до 2900 євро. Комплекс розташований у мальовничому селищі на висоті 400 метрів над рівнем моря, а його ресторан має дві зірки Michelin, що є ознакою надзвичайного престижу і захмарних цін.

Готель розташований неподалік Ніцци і зовсім недалеко від князівства Монако. Нагадаємо, на початку 2016 року найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія ПрАТ “Нафтогазвидобування”, контрольний пакет якої належить енергохолдингу ДТЕК мільярдера Ріната Ахметова, змінила структуру власності.

Якщо раніше Рудьковському належало 16,6475% акцій “Нафтогазвидобування”, то після зміни структури власності його вплив був зведений до нуля.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...