Ексцентричний бізнесмен організував затишний “фашистський пляж” в Італії

Італійський підприємець Джанні Скарпа вирішив зробити ребрендинг свого клубного пляжу Punta Canna у венеціанської комуні Кьоджа, оформивши його у фашистській тематиці.

Пляж, розрахований на 650 відвідувачів, був прикрашений різними предметами, символами і плакатами з гаслами часів правління Беніто Муссоліні і Гітлера, – повідомляє Newsru.

Наприклад, на одному з плакатів на вході написано “Анти-демократична режимна зона. Навіть не намагайтеся!”. “Закон справедливості зростає зі ствола гвинтівки”, – інформував відвідувачів інший плакат.

На одній пляжній хатині висів знак “Газова камера, не заходити”. “Люблю геїв, люблю лесбіянок, люблю всіх людей, які поводяться добре. Порядок, чистота, дисципліна. Розважайтеся!”, – йшлося в плакат на паркані.

При цьому кожні півгодини з пляжного гучномовця Ськарпа лунала лайка на адресу демократії і говорилося про необхідність боротися з “людським брудом світу”, який “становить 50% населення, але, на щастя, на цей пляж не допускається”.

Минулої неділі про провокаційний проект в критичному ключі розповіла щоденна італійська газета La Repubblica.

Буквально в той же день на пляж приїхав з рейдом загін поліції з антитерористичного відділу, зафіксувавши всі речові докази і повідомивши Скарпіа, що він може бути притягнутий до відповідальності за “апологію фашизму”, заборонену в Італії законом.

У понеділок префект провінції Венеція Карло Боффо підписав наказ про те, щоб адміністрація пляжу “негайно видалила всі посилання на фашизм на покажчиках, плакатах і банерах” і уникала надалі антидемократичних закликів під загрозою санкцій.

Тим часом думки з приводу цієї ситуації в соцмережах розділилися. Багато висловилися за те, що жартувати на тему фашизму і його жертв є неприйнятним. У той же час деякі відвідувачі пляжу, побувавши там навіть не раз, відзначили, що на ділі ці псевдополітичні заклики не сприймалося всерйоз, а сам Скарпа – мила людина. Прозвучала критика і на адресу влади регіону, які замість того, щоб боротися з економічними проблемами і злочинністю, зайнялися чимось несерйозним.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що італійська газета дарувала покупцям екземпляри Mein Kampf, також ЗМІ розповіли, як ділили гроші від видання книги Гітлера.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...