Facebook видалив сотні публікацій російської “фабрики тролів”

Facebook видалив кілька сотень облікових записів, сторінок і публікацій російського Агентства інтернет-досліджень, відомого як “фабрика тролів”.

Про це глава компанії Марк Цукерберг повідомив Reuters.

У США Агентство інтернет-досліджень звинувачують у впливі на громадську думку американців за допомогою соцмереж під час президентської кампанії в 2016 році.

Відзначається, що багато віддалених матеріалыв були опубліковані Федеральним агентством новин. Служба безпеки Facebook проаналізувала сторінки та публікації і прийшла до висновку, що Федеральне агентство новин технологічно і структурно пов’язане з Агентством інтернет-досліджень.

За словами Цукерберга, Агентство «неодноразово обманювало людей і маніпулювало ними по всьому світу». «Ми не хочемо бачити їх на Facebook де б то не було», – підкреслив він.

3 квітня керівник Федерального агентства новин Євген Зубарєв заявив, що Facebook без пояснення причин заблокував групу видання. «Це акт політичної цензури, ми не публікували жодного забороненого контенту», – заявив Зубарєв РБК і додав, що готує звернення до Роскомнадзору.

Facebook і Google раніше заявили, що виявили тисячі постів рекламного характеру, нібито запущені російськими користувачами, які «вплинули» на результат виборів в 2016 році. Facebook нарахував 10 мільйонів жителів США, які могли постраждати в результаті рекламної кампанії. Російський слід в незвичайних рекламах соцмережа зв’язала з тим, що частина публікацій була оплачена рублями. При цьому частина постів була суто політичною, інші ж були орієнтовані на розпалювання дискусій на теми статі, раси, права на носіння зброї і багатьох інших.

Нагадаємо, актрису Джеймі Лунер, відому ролями в серіалах “Мелроуз Плейс” і “Надприродне”, звинуватили в тому, що вона накачала 16-річного Ентоні Олівера наркотиками і змусила до орального сексу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...