Футболіста Шовковського обстріляла теща

Голкіпера київського “Динамо” Олескандра Шовковського обстріляла мати колишньої дружини.

“Приїхавши у встановлений судом і підписане Ольгою Альонової Леонідівною, час і місце для того щоб забрати дочку в неділю ні матері ні дочки в будинку не виявилося.

Зате виявилася Альонова Любов Павлівна, мати Альонової Ольги Леонідівни, яка неодноразово була викрита в пристрасті до алкоголю і на яку є неодноразові заяви в поліцію про те, що вона вживає їм у великих кількостях, яка дозволяє собі ображати і навіть піднімала руку на мою дочку, яка є їй онукою”, – пише Шовковський у Facebook.

Теща кидалась у футболіста завчасно заготовленими камінням, пирскала з балкону, а потім почала стріляти з пістолета, – повідомляє Gazeta.ua.

“Вона виконала три ​​постріли, цілячись у мене. На постріли вибігли люди з сусідніх будинків і запропонували надати допомогу. Прошу поради, як діяти в такому випадку, викликати поліцію і заарештовувати того, хто стріляв, починати шукати доньку, тому як я переживаю, що в будинку з моєю дитиною перебуває агресивно налаштована неадекватна жінка зі зброєю, а зв’язку з дитиною у мене немає”, – заявив він.

Шовковський вимагає надати йому право бачитись із донькою.

Нагадаємо, у січні Шовковський потрапив у ДТП через стадо кабанів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...