Хакери дізналися, які образливі прізвиська дають мешканцям працівники ЖЕКу у Дніпрі

Хакери з Ukrainian Cyber Alliance дізналися про образливі прізвиська, якими працівники ЖЕКу Дніпра позначають деяких отримувачів комунальними послугами.

Згідно з повідомленням хакера із псевдонімом Sean Brian Townsend, мова йде про комунальне житлово-експлуатаційне підприємство №50 Дніпра.

У повідомленні зазначається, що лише в одному документі, який хакери виявили у вільному доступі, містяться дані понад шести тисяч чоловік.

При чому, окрім персональних даних, таких як ПІБ, адреса, заборгованість, дані по квартирі, домашній і мобільний телефони є й коментарі іншого роду.

Так, в оприлюднених матеріалах, працівники ЖЕКу дають досить “глибокі” особистісні характеристики мешканцям, при цьому не особливо добираючи слова.

Варто зазначити, що окрім нецензурних характеристик, є й досить дивні “звинувачення”, наприклад провиною одного з мешканців стало те, що він “одягає білі шкарпетки”.

“Я вважаю, що інститути прописки-реєстрації потрібно скасувати якомога швидше, а по ЖЕКах пройтися розжареною мітлою. Моя вам добра порада – ставайте грамотними і оплачуйте комуналку через інтернет і ніколи не заговорюйте *** працівниками ЖЕКу. Або розмовляйте, але так, щоб проти вашого прізвища в ЖЕКу був напис “Обережно! Грамотний!”, – підсумував хакер.

Зазначимо, наприкінці минулого року Держстат констатував, що населення все менше платить за житлово-комунальні послуги.

Також раніше публікувалося поліцейське відео з добіркою найбільш поширених видів шахрайств, та рекомендаціями від експертів як їх уникнути.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...