Герої “Сімпсонів” передбачили відразу двох нобелівських лауреатів

Герої американського мультсеріалу “Сімпсони” зробили одночасний правильний прогноз щодо одразу двох нобелівських лауреатів за 2016-ий рік, причому зроблено його було ще в 2010-му році.

Про це повідомляє телеканал 112.

У прем’єрній серії 22 сезону Ліза Сімпсон, Мілхаус, Марті та школяр на прізвисько База даних разом з малятком Меггі дивляться трансляцію оголошення лауреатів Нобелівської премії зі Стокгольма.

Коли оголошують, що нагорода в галузі економіки дісталася Джагдішу Бхагваті, Мілхаус дістає листок зі ставками, в якому діти зробили свої припущення з приводу лауреатів.

При цьому в колонці Бази даних вказано ім’я Бернарда Ферінги, який в цьому році був відзначений за проектування і синтез молекулярних машин, а в стовпці Мілхауса значиться Бенгт Хольмстрем – лауреат нагороди в галузі економіки за внесок у теорію контрактів.

Зазначимо, що Джагдіш Бхагваті, який переміг у “Сімпсонах”, також є реальним вченим-економістом. Він вивчає провали ринку і виступає на захист глобалізації економіки.

Варто наголосити, що це вже не перше передбачення або збіг подій серіалу “Сімпсони” з реальним життям. Наприклад, у серії “Чарівник вічнозеленої Америки” Гомер Сімпсон майже безпомилково визначив масу бозона Хіггса (за аналогічне передбачення в реальному житті фізик Пітер Хіггс також був удостоєний Нобелівської премії з фізики за 2013 рік).

Нагадаємо, влітку цього року творці серіалу випустили серію, в якій Гомер і Мардж вирішують, за кого будуть голосувати на майбутніх виборах президента США. В результаті герої зупиняються на кандидатурі Гілларі Клінтон.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...