Головну премію «Оскар» отримала стрічка «Форма води»

У Лос-Анджелесі завершилась ювілейна, 90-та церемонія вручення кінопремії «Оскар», яка проходила у театрі «Долбі».

Головну премію «Оскар» за найкращий фільм отримала стрічка «Форма води» режисера Гільєрмо дель Торо.

«Оскар» за найкращу чоловічу роль отримав Гері Олдмен, який зіграв Вінстона Черчилля у стрічці «Темні часи». Це перший Оскар для Олдмена і другий для картини «Темні часи».

«Оскар» за найкращу жіночу роль отримала Френсіс Макдорманд, котра була фаворитом номінації. Вона зігарала головну роль у стрічці «Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі». Це другий у житті актриси «Оскар».

«Оскар» у номінації найкращий режисер отримав Гільєрмо дель Торо за свій фільм «Форма води». Це перша статуетка у кар’єрі режисера.

Окрім іншого, стрічка «Форма води», яка номінувалась у 13 категоріях, отримала ще два «Оскара» у номінаціях найкращий художник-постановник та найкраща музика.

«Оскар» у номінації найкращий оригінальний сценарій отримав фільм-жахів «Пастка» режисера Джордана Піла. Це дебютна робота Піла.

У номінації найкращий адаптований сценарій «Оскар» отримала картина «Назви мене своїм іменем». Сценаристу Джеймсу Ейворі, якому вручили премію, наразі 89 років, він став найстаршим митцем, який отримував статуетку.

«Оскар» за найкращу жіночу роль другого плану отримала Еллісон Дженні за роботу у стрічці «Я, Тоня».

Статуетку у категорії найкраща чоловіча роль другого плану отримав актор Сем Роквел, котрий зіграв у «Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі».

Крім того, стрічка «Дюнкер» отримала три нагороди у номінаціях за найкращі звукові ефекти, зведення звуку та монтаж.

Оскар у категорії найкращий фільм іноземною мовою отримала стрічка «Фантастична жінка» чилійського режисера Себастьяна Леліо. Фільм розповідає про життя трансгендера.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...