Грузинських виборців змушували клястися на Корані, що вони проголосують за потрібну партію, – ЗМІ

У Дманіському районі на півдні Грузії виборців змушували робити клятвоприношення на Корані, для забезпечення перемоги одній з політичних партій.

На дільницях села Ірганчае Дманісского району були зафіксовані випадки, коли перед виборами представники “Грузинської мрії” запропонували громадянам принести клятву на Корані, і зобов’язали підкреслити цифру 41, – повідомляє Грузия-Online.

Згідно з повідомленням, міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані підтвердила факт клятви на Корані.

“У деяких муніципалітетах залишаються проблеми, коли окремі люди сміють, і змушують громадян клястися на Корані, що проголосують за ту чи іншу партію. ​​Це слід засудити”, – сказала чиновниця.

Після того, як було озвучено факт приношення присяги на Корані, до району приїхали представники спостережницької місії ОБСЄ.

Крім клятвоприношення на виборах застосували й інші креативні ідеї.

“У мене вкрали 63 вівці, обіцяли, що повернуть овець після перемоги у виборах, але, мовляв, до того клястися на Корані, що підкреслиш “Грузинську мрію”. Я не погодився на це. Нехай спочатку повернуть втрачених овець, а потім проголосую” – заявив в бесіді з “Руставі 2” житель села Ірганчаі Абель Сулейманов.

За заявою населення, в разі відмови від приношення присяги, місцеві лідери “Грузинської мрії” загрожують людям припиненням соціальної допомоги.

В офісі “Грузинської мрії” заперечують можливий факт клятви на Корані, і назвали його постановочною провокацією кандидата в мери від “Партії будівництва” Гоги Барбакадзе. Тим часом Барбакадзе каже, що відновлення традиції приношення присяги на Корані відбувається за рішенням мажоритарного депутата Дманісі, Кахи Окріашвілі.

Дманісскій муніципалітет знаходиться на півдні Грузії, на території історичної області Борчали, з переважно азербайджанським населенням.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...