Гурт “OT VINTA” не пустили до Польщі

Рівненський гурт “OT VINTA” не пустили до Польщі.

Про це на своїй сторінці Facebook написав лідер гурту Юрій Журавель,пише УНН.

Українці Перемишля запросили нас на свято Купала на 2 липня, але мер міста, миттєво відреагувавши на загрози місцевих ультрас спалити сцену, переконливо рекомендував організаторам фестивалю не запрошувати гурт “OT VINTA”. Мовляв, сил місцевої поліції не вистачить, щоб гарантувати безпеку учасників фестивалю і не варто провокувати поляків. Свято Купала було скасовано.

Але Спільнота Солідарності з Україною вирішила запросити OT VINTA у Варшаву на одну з головних сцен міста. Ми рушили у дорогу. Офіційний лист від Люблінського Консулату мав допомогти нам швидко і легко пройти кордон. Так і сталося на українській стороні.

А от поляки почали робити щось незрозуміле. Після зняття відбитків пальців і перевірки документів нас відвели у приміщення з тісним кабінетом, де вже було чоловік 7 і протягом 9 годин викликали по одному і заповнювали бланки.

Згодом нам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати нас через кордон. Крім того з’явилася загроза депортації і анулювання 5 річних шенгенських віз. І от ми вертаємо додому.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...