Ісландській збірній не дозволяють брати з собою їжу на ЧС-2018 у Росії

Російські санкції, введені Росією проти Ісландії, впливають на підготовку ісландської збірної до чемпіонату світу з футболу.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на ісландські видання.

За словами Клари Б’яртмарц, директор футбольної асоціації Ісландії KSÍ, санкції зробили роботу асоціації набагато складнішою, оскільки вони суттєво обмежують імпорт під час подорожі до Росії.

“Ми, наприклад, витрачали багато часу на митницю. Ісландія та Росія бойкотують один одного, тому ми повинні бути надзвичайно пильними під час митного контролю” – зазначила вона.

Російські санкції переважно стосуються імпорту харчової продукції, який суворо заборонений. Це означає, що, хоча під час чемпіонату Європи у Франції ісландська футбольна команда подорожувала з власною їжею, цього разу їй доведеться покладатися на російські продукти.

Втім, зі збірною до Росії поїдуть і два кухарі.

“Я не переймаюся через проросійські інгредієнти, але російська їжа сильно відрізняється від нашої, від того, що ми звикли, і футболісти, як правило, не хочуть куштувати нові страви просто перед початком гри”, – пояснила Клара Б’яртмарц.

“Наш головний кухар знає, що любить кожен гравець, і, звичайно, нам потрібно пристосуватися до цього. Не можна просто нагодувати Гілфі (Сігурдссона) тим, чого він не любить всього за три години до гри. Ми просто не можемо цього зробити” – додала вона.

Нагадаємо, раніше британські ЗМІ повідомили, що російські фанати запросили аргентинських хуліганів до РФ на час проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...