Іспанський суд дозволив ексгумувати останки Сальвадора Далі

Суд в Мадриді прийняв рішення ексгумувати останки художника Сальвадора Далі, який помер 23 січня 1989 року і був похований в музеї у Фігерасі, для експертизи батьківства.

Останки Далі зберігаються в склепі музею у Фігерасі, що носить його ім’я. Експертиза повинна визначити, чи був Дали біологічним батьком уродженки Фігерасі Марії Пілар Абель Мартінес, яка намагається довести цей факт з 2007 року, – повідомляє Newsru.

Мартінес народилася 1 лютого 1956 року народження, її мати розповідала їй, що перебувала у таємному зв’язку з художником в 1955 році, на сім’ю якого вона тоді працювала.

Дослідження ДНК останків необхідно через відсутність інших біологічних об’єктів або особистих речей, які необхідні для тестів Національного інституту токсикології, – вирішила суддя мадридського окружного суду першої інстанції Марія дель Мар Креспо.

За словами адвоката заявниці Абель Енріке Бланкеса, дата ексгумації поки не призначена, але він вважає, що її можуть провести вже в липні.

Зі слів заявниці, в перший раз вона почула про те, що вона дочка Далі від бабки по батьківській лінії.

Вона ще в 2015 році, коли був поданий позов до міністерства фінансів і Фонду Гали і Сальвадора Далі, заявила, що сподівається прояснити питання про своє походження за допомогою трьох тестів ДНК. Якщо вона доведе, що є дочкою великого сюрреаліста, то отримає авторські права на його роботи.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...