Італійське подружжя усиновило 32-річного чоловіка з Білорусі

Суд дозволив сім’ї з італійської провінції Тренто усиновити 32-річного мешканця Білорусі.

Вперше до Італії білорус потрапив в 11 років. Хлопчик приїхав в сім’ю на оздоровлення через благодійну організацію, яка працює з дітьми, які живуть в районах, постраждалих від аварії на ЧАЕС, – повідомляє Tyt.by.

З тих пір багато років щоліта дитина бував в гостях у італійців. І навіть після його повноліття зв’язок між ним і сім’єю не перервався. Для італійської пари, у якої немає своїх дітей, білорус став сином. На їхніх очах він виріс, одружився, знайшов роботу. Зараз чоловікові 32 роки і у нього вже є свої діти.

Білорус займається міжнародними перевезеннями, по роботі він не раз відвідував італійську сім’ю. Італійці ж приїжджали до нього у Білорусь.

За двадцять років дружби між італійською парою і білорусом склалися близькі стосунки, які батьки вирішили узаконити.

Зазначається, що цивільний кодекс Італії передбачає два випадки, які дозволяють усиновлення дорослої людини. Перше – щоб передати йому спадщину і прізвище. Друге – щоб забезпечити форму підтримки цій повнолітній людині. При цьому така дитина отримує ті ж права, що і рідний син або дочка, і стає спадкоємцем.

Єдина умова: батьки, чоловік і діти усиновлювача повинні дати згоду на такі дії. Суд міста Тренто порахував, що в цій історії всі умови виконані, і узаконив усиновлення.

Зазначимо, раніше експерти повідомили, що в Україні штучно занижена кількість дітей, які підлягають усиновленню.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...