Казахські вчені винайшли багаторазовий туалетний папір

Група казахстанських інженерів і вчених винайшла туалетний папір з матеріалу, який зробить можливим його багаторазове використання.

З чого виготовлений папір, не повідомляється. Говориться лише, що він «зроблена з використанням композитних матеріалів з використанням нанотехнологій», – повідомляє NUR.kz.

На думку вчених, їх винахід зробить справжню екологічну революцію. “Досить помістити папір в звичайну пральну машинку і через пару хвилин він стане як новий», – йдеться у повідомленні.

«Супер-папір дозволить не тільки заощадити сімейний бюджет, але і збереже від знищення величезну кількість дерев, що використовуються для виготовлення туалетного паперу», – впевнені в Союзі мусульман Казахстану.

«Крім того, спільно з колегами з Кот-Д’Івуару був виведений особливий сорт чагарнику, листя якого можуть стати успішною альтернативою туалетному паперові. В знак поваги до африканської країни рослині вирішили дати спільне афро-казахське назву «Кот-Сұрткiш», – заявляється в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно у швейцарській компанії виникла проблема з каналізацією, оскільки вона забилася купюрами по п’ятсот євро.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...