Керівництво «Укропу» влаштувало п’янку у прямому ефірі

Члени президії партії «Укроп» Олександр Шевченко та Ігор Палиця влаштували п’янку під час прямого ефіру в соціальній мережі.

Народний депутат та один із лідерів партії «Укроп» Олександр Шевченко полюбляє спілкуватися зі своїми прихильниками і опонентами «наживо». Для цього декілька разів на тиждень політик включає у Facebook стрім, під час якого відповідає на найрізноманітніші питання глядачів. Такий формат спілкування з громадянами явно додає Шевченку популярності, яка йому потрібна для продовження політичної кар’єри. А продовжувати він її дійсно планує. Подейкують, що власник туристичного комплексу «Буковель» буде балотуватися в президенти. Начебто, на це вже дав добро «кінцевий бенефіціар» партії «Укроп», скандальний український олігарх Ігор Коломойський.

Але для того, щоб заслужити довіру співвітчизників і конвертувати її у бали, необхідні для майбутніх перемог, в олайн-режимі потрібно розмовляти і доносити свою політичну позицію, а не пити.

Так, 17 липня ввечері, під час чергового прямого включення з карпатського відпочинку народний депутат влаштував п’янку. Компанію Шевченку склав його однопартієць і за сумісництвом голова Волинської облради Ігор Палиця. Застілля «наживо» тривало більше двох годин. Вживали політики зі скляних стаканів, і, судячи з емоцій і слів, яких вони не добирали вже після перших двадцяти хвилин включення, пили вони не безалкогольні чи слабоалкогольні напої.

Зрештою, аби багато не розповідати про п’янку політиків, у ході якої один з її учасників – Ігор Палиця, ймовірно, перебравши, не зміг досидіти до кінця прямого ефіру, читачі можуть самі подивитися як все було. Запис алкогольного застілля досі залишається у відкритому доступі в соцмережі.

Варто зазначити, що поведінка політиків не була підтримана користувачами Facebook. Для когось вона здалася непристойною, а хтось просто посміявся над керівниками «Укропу».

«Онлайн забух Шевченка і Палиці. Сміливо. Такого ще в ефірі не було», – зіронізував Вадим Войтик.

Пожартував і дописувач Віктор Козоріз. «Наш кандидат. В дошку», – написав він під постом Войтика.

Не всім застілля політиків здалося смішним. Наприклад, Юлію Павлюк, схоже, п’янка в прямому ефірі таких людей шокувала. «І ця людина хоче бути президентом…», – здивувалася вона.

Нагадаємо, народний депутат Віталій Купрій написав заяву про вихід з партії «Укроп» і заявив про намір балотуватися в президенти України.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...