Кобзон, Лещенко і Газманов відмовилися відкривати Керченський міст через “незручний для них маршрут”

Російські співаки Йосип Кобзон, Лев Лещенко й Олег Газманов не поїдуть на відкриття так званого Кримського мосту 15 травня.

Про це повідомляє Українська правда.

“Ні, це не правда”, – прокоментував повідомлення про свою присутність в анексованому Криму Кобзон на російському телеканалі “360”.

Співак зізнався, що хотів би там бути, але такої можливості немає через “запропонований організаторами маршрут”.

За словами Кобзона, з тих же причин відмовилися їхати до окупованого Криму співаки Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов.

“Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак… Нехай молодь їде відкривати “Кримський міст”, – заявив Кобзон.

На сайті Йосипа Кобзона в розділі “Розклад” все ще значиться, що 15 травня він візьме участь у відкритті “Кримського моста”.

14 травня в Керчі на вулиці Леніна вже почали монтувати сцену і екрани для концерту, присвяченого цій події. Захід відбудеться 15 травня в другій половині дня.

Довжина моста через Керченську протоку, що з’єднує анексований півострів і Краснодарський край РФ, становить 19 кілометрів. Він повинен зв’язати центр Керчі і мікрорайон Аршинцево. Там зробили 4 зупинки для громадського транспорту.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що через Керченський міст Україна втрачає десятки мільйонів гривень.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...