Колишній український олімпієць розповів, чому вирішив виступати за РФ

Гімнаст із Запоріжжя Олег Степко розповів, чому прийняв рішення виступати за збірну Росії.

Так, за словами Степка, переїзд до Росії допоміг йому залишитися у спорті.

“Якби я залишився в Азербайджані або повернувся назад в Україну, то вже закінчив би зі спортом. Але я цього не хочу, в гімнастиці вже 20 років і маю намір розвиватися далі. Але спорт – це спорт, з’явиться можливість потрапляти тут – буду намагатися показувати результат”, – розповів спортсмен агентству ТАСС.

При цьому він зазначив, що про справжні причини переходу буде говорити тільки тоді, коли покаже результат у виступах за РФ.

24-річний Степко, який народився в Запоріжжі, є учасником двох Олімпіад, в 2012 році в Лондоні він виступав за збірну України, в 2016-у у Ріо-де-Жанейро – за команду Азербайджану.

У 2013 році спортсмен приніс Україні золото чемпіонату Європи у вправі на брусах, в 2015-му завоював для Азербайджану бронзу чемпіонату світу, виступаючи на цьому ж снаряді.

Вже минулого року, Степко прийняв рішення перебратися до Росії і зараз тренується у Новосибірську. Як зазначає агентство, у березні 2018 року спортсмен отримав російське громадянство.

Зазначимо, 2013 року “за досягнення високих спортивних результатів на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді у Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України”, Степко отримав Орден Данила Галицького.

Нагадаємо, минулого місяця Міністерство молоді і спорту видало наказ, який забороняє українським спортсменам брати участь в усіх змаганнях на території РФ.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...