Крути 1918: На Київщині знімають батальні сцени історичного фільму

У Київській області третій день проходять зйомки батальних сцен художнього фільму “Крути 1918”, і нинішня снігова погода якнайкраще сприяє відтворенню тих подій.

На знімальному майданчику відчувається атмосфера, в якій 300 студентів і юнкерів узимку 1918 року під Крутами гідно протистояли багатотисячній більшовицькій армії.

Кадри з окопів, атака, використання піротехніки – таке масштабне дійство, напевно, не залишить байдужими майбутніх глядачів історичної драми, – зазначає кореспондент Укрінформу.

Зазначається, що стрічка розрахована не лише на тих, хто цікавиться історією – “Крути 1918” планується як екшн, кіно для різновікової аудиторії.

Фільм розповідатиме історію реального бою, що стався на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. В основі сюжету – історія двох братів, Андрія і Олекси Савицьких, які на тлі доленосних подій у країні закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнили «червоні» агенти. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких і брати Савицькі, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Презентація фільму відбудеться 25 січня. Його представить творча група у складі режисера Олексія Шапарєва, продюсера Андрія Корнієнка, автора сценарію Костянтина Коновалова, акторів Євгена Ламаха, Надії Коверської, Андрія Федінчика, Олексія Тритенка, Олександра Піскунова, Дмитра й Остапа Ступок.

Виробництво фільму здійснює компанія Good Morning Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Перший знімальний день проходив на території національного парку “Межигір’я”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...