Легендарний Оззі Озборн дав указівки щодо свого похорону

67-річний британський рокер Оззі Озборн не хоче, аби на його похороні лунала його власна музика. Натомість він обрав “The Beatles”.

Про це повідомляє Експрес.

“Насправді мені треба ще кілька років, щоби це обміркувати, але, мабуть, це буде щось із альбомів “Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band” чи “Revolver”, – поділився Оззі.

“Я точно не хочу, щоб це був мій довбаний альбом найкращих хітів – я його ніколи-ніколи не виконую, і його до дідька соромлюся. І я точно не хочу ніякої довбаної щасливої пісні – я ж мертвий”, – наголосив він.

Озборн бажає вирушити в свою останню путь під музику “бітлів”, бо їхня одна-єдина пісня назавжди змінила його життя та змусила стати рок-зіркою.

Як пригадує музикант, він зростав у ненайкращому районі Бірмінгема та весь час гадав, як звідти вибратися. Аж поки не почув по радіо пісню ліверпульської четвірки “She Loves You”.

“Та пісня все в моїй голові перевернула. Мій син завжди мене питає: “Як це було, коли з’явилися “The Beatles”? Усе, що я можу йому відповісти: “Уяви, що ти лягаєш у ліжко в одному світі, а прокидаєшся в геть іншому, захоплюючому і відчуваєш радість від того, що живий”, – поділився Оззі.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...