Ляшко випив з хлопцями (ВІДЕО)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час обідньої перерви зайшов до крамниці випити кави та поспілкувався із компанією з двох чоловіків, які відпочивали після важкого робочого дня. 

Bідповідне відео на своїй сторінці у Facebook опублікував народний депутат Андрій Лозовий.

Ляшко розповів новим знайомим, Богдану та Максиму, які приїхали у Київ працювати на будівництві з Черкас, про своє дитинство в інтернаті. Виявилося, що однин із хлопців, Максим, також виховувався у дитячому будинку. Вони мали щиру розмову, у якій Олег Ляшко розповів, чому не ображається, зокрема, на свого батька. І закликав Максима залишити образи на батька у минулому, адже якщо б не було батька, і Максима би не було.

Під час розмови до другого хлопця, Богдана, зателефонувала його дружина Богдана, Ляшко взяв слухавку і запевнив жінку, що чоловік наразі п’є з ним каву.

“Bаш чоловік не з коханками, можу підтвердити”, – пожартував лідер РПЛ. При цьму Богдан додав, що його дружина на останніх виборах голосувала за Олега Ляшка і його політичну силу.

“Ляшко пригощає справжнім”, – сказав лідер РПЛ, попрохавши робітницю магазину замінити “несправжній” за словами хлопців коньяк на хороший. До речі, українського виробницта, зроблений в Ужгороді “Тиса”.

“Давайте вип’ємо за те, щоб Ви завжди пили справжній коньяк. А я потурбуюся, щоб у Вас були робота і зарплата”, – проголосив тост Ляшко.

“Як ви справляєтесь зі стресом”, – запитав Максим Олега Ляшка.

“От так, з Вами зустівся, розслабився. Зараз додому поїду, там дружина, донька, собаки, от і всі стреси пройдуть”, – відповів лідер РПЛ.

 

Ляшко ще раз наполіг на тому, щоб Максим не ображався на свого батька і працював задля досягнення своїх цілей. Парламентар наголосив, що мав такий саме старт, як і Максим. Тому треба “робити себе” самому, працювати, залишивши образи на батьків.

“Я свого батька не бачив ані разу у житті, мені цього року виповняється 46, але я ніколи його не бачив … коли був молодшим, хотів. Я думаю, він теж не хоче”, – розповів Ляшко, запропонувавши випити ще по трохи коньяку за батьків.

Нагадаємо, раніше Ляшко під час парламентської перерви заїхав до мами на обід.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...