Ляшко зустрівся із харківською школяркою, якій вчителька не дала торт (ВІДЕО)

Олег Ляшко порадив дівчинці бути сильною.

Політик зустрівся із дівчинкою, щоб підтримати її і на своєму прикладі показати, що треба не звертати уваги на кривдників, аби досягти всього у житті.

«Я виховувався в дитячому будинку та інтернаті. У мене нічого не було – ні цукерок, ні тортів. Найбільше свято для мене – коли бабуся із Алчевська, тоді ще Комунарська, присилала коробку цукерок «Кара-Кум» та «Тік-Так». Я їв ті цукерки місяць, але із однокласниками ділився. У нас в інтернаті була велика спальня, чоловік 15 хлопців, і ми вночі їли ті цукерки. Тому, я тебе розумію, бо й сам знаю, як важко буває, коли чогось не вистачає», – розповів Ляшко.

Політик порадив дівчинці не тримати зла на однокласників, але вчитися бути сильною, щоб боротися із несправедливістю.

«Ти не ображайся на своїх однокласників. Прийде час і вони зрозуміють, що треба бути разом, дружити і підтримувати один одного. Моя покійна бабуся казала: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе». Тому завжди людям роби добро і воно тобі вернеться. Прийде час, коли ти сама пригостиш і тортами, і цукерками, і всім іншим весь свій клас. Згадаєш мене, коли станеш доросліша. Бажаю тобі, щоб у тебе все було. Але треба пам’ятати, що нічого само по собі на голову не падає – треба добре вчитися», – звернувся до школярки лідер РПЛ.

Крім цього, Олег Ляшко розповів, чому ця історія так його зачепила. Каже, сьогодні сотні тисяч батьків не можуть дати дитини не те що цукерки, а й хліба, бо в них немає грошей. Тому добивається відновлення безкоштовного харчування у школах та дитсадках.

«У бюджеті мають бути передбачені кошти на харчування дітей у школах за рахунок державного бюджету. Щоб, коли батьки дитину в школу відправляють, не думали, де взяти кошти їй на обід. Сьогодні батьки дітей в дитбудинки віддають, бо у них немає можливості їх прогодувати. А в інтернатах – триразове харчування. Так само мають їсти тричі на день діти і вдома. Тому, гарячий обід, стаканчик молока і ложечка меду за рахунок держави мають бути безкоштовними для школярів. Тоді наші діти будуть здоровими», – підкреслив народний депутат.

Олег Ляшко подарував школярці солодощі і канцелярію, а також провів екскурсію своїм кабінетом. Найбільше дівчинці сподобалося депутатське крісло, повідомляє прес-служба РПЛ. 

«Оце моє робоче місце. Подивись, скільки тут документів. Кожен документ повинен бути прочитаний і підписаний перед тим, як пускатися в роботу. А для цього треба мати знання. Оце моє крісло. Я в ньому мало буваю, бо часто їжджу по Україні. Коли стану Президентом, ми з тобою поміняємося – я з твого класу заберу крісло і поставлю у президентський кабінет, а тобі віддам своє. Треба сидіти на жорсткому кріслу, щоб завжди відчувати відповідальність, а не всідатися в м’яке крісло і забувати про тих, хто тебе обрав»,  – підтримав дівчинку політик.

Нагадаємо, обід, замість роботи: у депутата Бабак свої пріоритети.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...