Лідер групи “Ленінград” прогнозує розпад Росії

Лідер рок-групи «Ленінград» Сергій Шнуров заявив, що очікує розпаду Росії.

Кореспондент Forbes Life проник на закритий показ, де поставив гостям запитання, яке раніше в Петербурзі задав глава Сбербанку России Герман Греф: «Що буде з Росією після президентських виборів 2018 року?».

«Справа в тому, що будь-яка імперія прагне до розвалу. Росія в деякому роді імперія, ми присутні в той період, коли вона тріщить, але ще тримається. Але рано чи пізно вона розвалиться. Пропоную випробувати все, що нам випаде. Цей час буде цікавим, чудовим, але складним, багато в чому, може бути, трагічним», – цитує Rіdus слова Шнурова.

До думки про те, що сучасна Росія – це імперія, Шнуров прийшов раніше. У своєму інтерв’ю газеті «Известия» в 2004 році, після перемоги Віктора Ющенка на виборах президента України, музикант заявляв, що «Росія вже, звичайно, не імперія».

«Мені здається, ситуація абсолютно чудова. Американський капітал переміг російський. При цьому місцеві жителі вважають, що вони вибирають вільний розвиток. Але якби я був українцем, я б напевно був за Ющенка: я ж естет, а “помаранчеві” красивіше. Думаю, ми все провалили. Росія вже, звичайно, не імперія », – говорив тоді Шнуров.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...