Лідер O.Torvald висловився про представницю Росії на “Євробаченні”

Фронтмен гурту О.Torvald Женя Галич у розмові з Катериною Осадчою зізнався, що майбутня теща при знайомстві спілкувалася з його татуюваннями, а не з ним самим.

Про це йдеться у “Світському житті”.

“Але всі татуювання це не просто так. “Бременські музиканти” – це мультфільм, який постійно дивиться моя донька, тут усі персонажі: віслюк, трубадур, кіт, собака, півень”, – розповів артист.

Рокер віджартувався, що при підготовці до цьогорічного “Євробачення” намагається самотужки залатати дірки у вітчизняних дорогах.

“Якщо серйозно підготовка заключається в тому, що я займаюся вокалом багато. У мене є проблеми з цим, я завжди співав в гаражі, на фестивалях і так далі. На пісенних конкурсах ніколи не співав для такої колосальної аудиторії і більш за все мені хочеться достойно представити нашу країну”, –  розповідає виконавець.

У студії “Світського життя” пролунав коментар члена журі нацвідбору на “Євробачення” Костянтина Меладзе. У ньому композитор зізнається: впевнений, що виступ O.Torvald буде оригінальним, втім має сумніви стосовно високої позиції гурту у турнірній таблиці конкурсу.

У відповідь на це Євген порадив музичному продюсеру нацвідбору на “Євробачення” вірити у те, що все буде добре оскільки саме Меладзе запросив рокерів спробувати свої сили у цій музичній першості.

Своєю чергою, інший суддя нацвідбору Андрій Данилко висловив впевненість в успішному виступі хлопців та принагідно привітав Катя Осадчу з народженням сина у своєму коментарі.

Лідер O.Torvald підкреслив, що наразі мало не щодня спілкується із Данилком і тріумфаторкою “Євробачення-2016” та тренером “Голосу країни – 7” Джамалою.

І якщо спочатку Женя вважав Андрія таким, що має ознаки зіркової хвороби, то зараз радіє підтримці артиста.

Галич дещо здивував зізнанням про те, хто першим привітав його з перемогою у на відборі.

“Здається Вакарчук був першим. Тільки ми зайшли в гримерку там 200 пропущених: Вакарчук, Хливнюк, мама, тато, брат, знайомі, ну всі-всі-всі”, – пригадав рокер.

“Складно широкій масі людей нас зрозуміти, але для того ми йшли на цей конкурс , щоб показати, що є й інша музика”, – зазначив артист щодо мотивації гурту для участі у музичному змаганні.

Виступ представниці Росії на “Євробаченні-2017” Галич назвав “абсолютно геніальним  ходом спецслужби Російської Федерації”.

“Коментувати цю ситуацію безглуздо, я хочу закликати всіх людей, у кого буде свербіти сказати щось, будь що, умовно кажучи. Потрібно пускати, не потрібно пускати, навіть коли пустимо чи не пустимо, робити якійсь коментарі та бути обережними . Через те, що війна – інформаційна і Юля – інформаційний солдат”, – прокоментував артист свою позицію щодо Юлії Самойлової.

Фронтмен  O.Torvald пригадав як йому наснився покійний Кузьма “Скрябін”.

“Мені нещодавно приснився Кузьміч, Кузьма, просто діалог уві сні. Я його дуже погано пам’ятаю  все що він сказав, як завжди: чувак не парся, все буде окей. І я йому вірю”, – підсумував Женя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представниця РФ на Євробаченні незаконно перетинала держаний кордон України.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...