Лобода поскаржилася на погрози українських журналістів в ефірі російського каналу

Співачка Світлана Лобода та її продюсер Нателла Крапівіна поскаржилися на українців в ефірі російського Першого каналу.

Там вони назвали побиття знімальної групи телеканалу 1+1 спланованою провокацією самих журналістів, – передає ТСН.

Росіянам продемонстрували частину сюжету з 1+1 про події біля будинку співачки. Крапівіна наголосила, що інцидент стався, коли Лободи не було в країні, а сама продюсер була зайнята і нібито не встигла вчасно зреагувати на ситуацію. А після, мовляв, обурилася на те, що журналісти начебто розголосили адресу Лободи.

“Наш охоронець, який був один, він просто забрав камери. Цей факт дійсно був. Видалив матеріали і одразу ж їх повернув. Те що відбулося далі, на жаль, після того, як вони опублікували адресу Світлани, зробили його надбанням громадськості, знаючи, що в країні ми весь час наражаємося на погрози з боку радикалів – звичайно, в мене це викликало величезну кількість емоцій. І те, що я розлютилася і дозволила собі досить грубо їй парирувати – мені за це ніяково, але я не шкодую про це”, – заявила Крапівіна.

За її версією, журналісти намагалися потрапити на територію будинку, і саме тому вони привернули увагу охоронця. “Вони намагалися потрапити на територію будинку, вони лізли на паркан. Вони хотіли просто підгледіти щось, вломитися на приватну територію. Якийсь компромат, який би міг її вчергове спровокувати – і, власне, в них це вийшло. І сьогодні вони вибудували цілий серіал – щоденно ми у пройм-таймі на каналі 1+1”, – наголосила Крапівіна. Хоча чому, в разі відсутності, з її ж слів, будь-кого в будинку цей охоронець заповзявся видаляти відео з чужих камер, а не викликав поліцію при начебто очевидному порушенні закону про недоторканність приватного житла, вона вирішила не конкретизувати. Так само, як і пояснювати, чому ніхто з оточення Лободи не звертався раніше, до ефіру на російському телебаченні, зі скаргами на спроби українських журналістів незаконно потрапити у житло співачки та не надавав жодного доказу, що ця спроба взагалі мала місце.

Сама Лобода з посмішкою слухала пояснення свого продюсера та не заперечила версію Крапівіною. Більше того, висловила згоду з тим, що сталася провокація проти неї. “Це все було якраз перед концертом – за три дні. Ми, в принципі, очікували, що будуть провокації, але ми думали, що вони будуть на самому концерті”, – заявила Лобода.

Як повідомлялося, в неділю, 5 березня, під час зйомок будинку Світлани Лободи, на знімальну групу телеканалу 1+1 зі зброєю напали охоронці співачки. Автомобіль знімальної групи “Українських сенсацій” був заблокований двома машинами охорони співачки, у одній з яких був чоловік зі зброєю.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...