Лозовий вдягнув у Раду вишиванку з написом “ПТН ПНХ”

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий прийшов на засідання Верховної Ради у червоно-чорній вишиванці. 

В узорі сорочки, яку вдягнув парламентар, зашифровані літери “ПТН ПНХ”, адресовані президенту Російської Федерації Володимиру Путіну.

Колеги Андрія Лозового по фракції Радикальної партії також вдягли вишиванки з нагоди урочистого засідання парламенту, присвяченого 100-літтю Української революції 1917-1921 років.

1
Андрій Лозовий на трибуні парламенту Фото – Осман Карімов

У своєму виступі з трибуни парламенту політик акцентував увагу на ухваленні Верховною Радою спірних поправок до Кримінального Кодексу України, які безпрецедентно розширюють повноваження Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про те, що Служба безпеки України заборонила в’їзд до України російській співачці, учасниці “Євробачення” Юлії Самойловій на 3 роки.

Глава СБУ Василь Грицак особисто вважає, що приїзд цієї співачки до України недоцільний, оскільки вона не просто відвідувала Крим, а ще й критично висловлювалася у соцмережах з приводу України, її влади, взятого курсу на євроатлантичну інтеграцію.

Раніше повідомлялося, що учасниці Євробачення від Вірменії також можуть заборонити в’їзд до України.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...