Литовські фанати підтримали Романа Зозулю

Ультрас литовського клубу Атлантас підтримали Романа Зозулю в його конфлікті з шанувальниками Путіна серед футбольних вболівальників у Мадриді.

Відповідну світлину з фанатами команди з Клайпеди оприлюднив “Брутальний футбол” у своєму Твіттері.

Футболіст Роман Зозуля 31 січня перейшов із клубу “Бетіс” до іспанського “Райо Вальєкано” на правах оренди, але змушений був через день повернутися. Фанати “Райо” (ультралівого спрямування) звинуватили його в нацизмі. Приводом стала футболка з тризубом, в якій гравець прилетів до Іспанії ще минулого літа. Ультрас агресивно вимагали, аби клуб не підписував гравця.

C6LN-MbWYAYJ5wA

Зозулю підтримали іспанська ліга, “Бетіс”, ФФУ. “Райо Вальєкано” запропонував йому повернутися і гарантував безпеку, але українець відмовився через постійні акції протесту і погрози з боку фанатів “Райо”.

Посол Іспанії в Україні Херардо Бугайо Оттоне пояснив ситуацію низьким культурним рівнем і недостньою освіченістю тамтешніх шанувальників Путіна. “Іспанські лівацькі групи чомусь вважають російського президента Путіна також лівим і з огляду на це дуже його підтримують”, – зазначив він, зокрема.

Працівники Міністерства інформаційної політики України долучилися до акції “Тризуб – це Україна” (TridentIsUkraine), яка є відповіддю на ситуацію з Романом Зозулею.

“Долучаємося до акції #TridentIsUkraine або #ТризубЦеУкраїна. Ця акція – відповідь на ситуацію з Романом Зозулею. Ми хочемо показати, що наша державна символіка – це лише прояв патріотизму, який не слід плутати з будь-якими ідеологіями чи рухами”, – йдеться у повідомленні.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...