McDonald’s запровадить послугу обслуговування столиків персоналом закладу

Підприємство “МакДональдз Юкрейн Лтд.” планує у 2018 році вперше запровадити в нових ресторанах опцію подачі персоналом замовлення до столика.

Про це повідомляє Еспресо.

“До кінця 2018 року 12 закладів McDonald’s запропонують досвід майбутнього, з них чотири – це нові ресторани, які відразу будуть мати новий формат. Решта вісім – це заклади, які вже працюють і будуть переобладнані”, – розповів генеральний директор “МакДональдз Юкрейн” Гжегож Хмелярский.

За його словами, новий формат ресторанів передбачає впровадження опції подачі персоналом замовлення до столика.

“Обслуговування за столиками – це революція в McDonald’s, оскільки McDonald’s завжди був закладом самообслуговування. У McDonald’s у майбутньому відвідувач замовляє страви на касі, а потім чекає замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує користувача за допомогою спеціального пристрою і приносить йому страви”, – зазначено в прес-релізі компанії.

Як уточнив Хмелярский, перший ресторан з послугою обслуговування столиків планується до відкриття в червні поточного року, проте локацію об’єкта поки не розголошують.

Крім того, обов’язковим елементом нових ресторанів McDonald’s стануть термінали самообслуговування, за допомогою яких відвідувачі зможуть зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі, а потім забрати страви в зоні видачі.

Нагадаємо, у США поліцейський влаштував дебош в «Макдоналдсі» за відмову приготувати йому 30 бургерів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...