Мешканці британського села зібрали мільйон фунтів, щоб врятувати улюблений паб

Мешканці села Саус Сток у британському графстві Сомерсет зібрали один мільйон фунтів стерлінгів, щоб врятувати місцевий паб .

Паб Packhorse Inn у будівлі, спорудженій ще у XV століття, існував протягом декількох століть, і був улюбленим місцем багатьох мешканців села. Однак у 2012 році власники закладу закрили його і продали компанії, яка планувала перетворити його на звичайний житловий будинок,- повіомляє The Telegraph.

Однак мешканці домогтися визнання пабу об’єктом місцевого значення, після чого, згідно з законодавством, отримали право викупити його.

Через певний час 470 людям вдалося зібрати трохи більше мільйона фунтів. За словами учасників акції, кожен жертвував стільки грошей, скільки міг.

Паб відремонтували, і 18 березня 87-річний Брайан Перкінс, який народився у будівлі пабу, провів урочисту церемонію відкриття закладу.

Зазначимо, далеко не кожен заклад може похвалитися такою відданістю своїх клієнтів. Так, нещодавно бельгійському бару довелося встановити сигналізації на пивні келихи, щоб врешті припинити їхнє викрадання.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...