Торгівельна мережа США відмовилася від товарів Іванки Трамп

Одна із найбільших американських мереж універмагів Nordstrom – відмовилася продавати модні вироби доньки президента США Іванки Трамп, серед яких зокрема сумки і туфлі.

Офіційний представник компанії пояснив таке рішення різким зниженням попиту на її бренд, – пише BBC.

“Щороку ми відмовляємося від 10% наших брендів і оновлюємо асортимент на такий самий обсяг”, – пояснив речник корпорації.

Представники Іванки Трамп поки що не коментують припинення продажів.

Компанію Nordstrom вже не перший місяць закликали бойкотувати продукти, пов’язані з Дональдом Трампом.

У жовтні противники тоді ще кандидата в президенти написали відкритого листа Nordstrom з проханням не продавати продукцію, пов’язану з паном Трампом.

35-річна Іванка давно займається бізнесом. Зокрема, вона допомагає своїм братам Еріку й Дональду управляти компанією батька Trump Organization і мережею готелів Trump Hotels.

Як стверджують американські ЗМІ, жодна із дружин Трампа не мала такого впливу на сімейний бізнес, як його дочка. Кажуть, що вона відповідає за укладання найбільших угод.

Іванка Трамп запускала власний модний бренд з девізом “Жінки, що працюють”.

“Хочу надихнути жінок і дати їм сили будувати власне життя так, як вони самі хочуть, як їм подобається, не оглядаючись на інших”, – йдеться на її сайті.

Ще до виборів президента аналітики говорили, що Дональду Трампу важко буде уникнути звинувачень у конфлікті інтересів.

Коли Іванка Трамп з’явилася в браслеті власного ювелірного бренду під час першого національного телеінтерв’ю сім’ї Трампа після виборів, це спричинило скандал.

Прес-реліз, що рекламував тоді ювелірну прикрасу вартістю 10 тисяч доларів, засудила частина громадськості, і компанії Іванки довелося вибачатися.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...