“Моторошний спокій”: У Києві відкриється експозиція робіт молодих художників

Культурно-мистецький простір “Трансформер” презентує чергову експозицію робіт молодих художників у Києві.

Як зазначають організатори, відвідувачі виставки пейзажів-напівабстракцій “Моторошний спокій”, крім можливості споглядання витворів мистецтва, також зможуть поспілкуватися й з самими авторами робіт, котрі будуть присутніми впродовж всього часу експозиції.

Метою виставки, організатори вказують звернення уваги суспільства на те, що ніхто, крім самих українців, не зможе “пробудити країну від моторошного спокою і летаргічного сну”.

Організатори заходу констатують, що соціальна та політична ситуація в Україні залишається складною і заплутаною, однак виставка допоможе розуміти її краще, адже саме художник є медіатором настрою суспільства.

Елегійність і вивірений спокій, які виражені на полотнах молодих митців, спонукають до роздумів над реаліями сьогодення і ставлять питання перед відвідувачами: “Що далі?”, – йдеться у повідомленні.

Однак варто наголосити, що попри відносну спокійність сюжету та кольору полотен атмосфера у експозиційній залі дещо тривожна.

Оскільки осінь меланхолійна пора року, настрій відвідувачів піднімуть подарунком – методом випадкового вибору один з відвідувачів отримає роботу з фондових робіт  культурно- медійного простору.

Робота, яка буде розіграна представляє собою творчість молодого і вже відомого художника Владислава Ченчика.

“Етюд був створений на світанку під Києвом влітку цього року. М‘які і невимушені кольори переносять глядача у атмосферу ранішнього ніжного світанку і заряджають передчуттям спекотного і продуктивного дня”, – йдеться в описі картини.

Відкриється експозиція 20 жовтня о 19:00 на вулиці Великій Житомирській, 19Б у культурно-мистецькому просторі “Трансформер”.

Деталі можна дізнатися у Віталія Адлерманна, за номером +380731626097.

Раніше Джеффрі Тейлор, професор університету Західного Колорадо і фахівець в області вивчення підробок в мистецтві, розкрив секрет того, як деякі підробки виявляються сьогодні цінніше оригінальних робіт художників.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...